Bursa +90 (224) 223 20 30 info@bursaadresisitme.com

Bursa Adres İşitme Cihazları Merkezi

Adres İşitme Cihazları Merkezi, gelişmiş teknolojiyi takip ederek insan merkezli felsefi yapısıyla Bursa halkına yardım etmeyi ve bu alanda hizmet etmeyi taahhüt eder.

Bursa’da kurulan Adres İşitme Cihazları Merkezi, "Duyma ve anlamada sıkıntı çeken ve zorluk yaşayan insanların, yaşamlarını kolaylaştıran ve hayata tutunmalarına destek olan yüksek ve yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış teknolojiden yararlanmaları için çaba harcıyor."

Adres İşitme Cihazları Merkezi uzman kadro ile hizmet veriyor. İşitme sistemlerinin en iyi şekilde uyarlanması için personelini düzenli, sürekli bilgilendiriyor. Personelin yeni teknolojilere adaptasyonları için teknoloji üreticilerinden eğitim desteği alıyor. İşitme sistemlerinin en iyi şekilde uyarlanması için personelini düzenli, sürekli bilgilendiriyor. Personelin yeni teknolojilere adaptasyonları için teknoloji üreticilerinden eğitim desteği alıyor.

Adres İşitme Merkezinden hizmet alan herkes kendisini Adres İşitme merkeziyle güvende hissediyor. Müşterilerine işitme cihazlarını kullandıkları sürece işitme testlerini ücretsiz sunuyor. İşitme cihazlarını 5 yıl boyunca 6 ayda bir bakımını ücretsiz yapıyor. Adres İşitme cihazları merkezi Earnet’le çözüm ortaklığı yaparak earnet’in başarısından faydalanıyor.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ!

İşitme cihazlarıyla ilgili aklınıza takılan tüm soruları uzmanlarımıza danışın!

Danışma Hattı

Uzmana Danışın